Header
Header
مراکز مشاوره | مرکز مشاوره ازدواج | مرکز مشاوره خانواده

یکی از اهداف سایت روان پدیا، گسترش استفاده از مراکز مشاوره و فرهنگ سازی در زمینه استفاده از خدمات مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده می باشد. متاسفانه در بین خانواده های ایرانی آنگونه که باید و شاید در زمینه مراجعه به مشاورین و روان شناسان، فرهنگسازی نشده، از طرف دیگر عدم حمایت بیمه ها از خدمات روانشناسی و مشاوره ای سبب شده اند که خانواده ها در زمینه هایی مثل فرزند پروری، همسرداری و سلامت روانی با مشکلاتی روبه رو شوند. همچنین به دلیل عدم توانایی و آشنایی با شرایط مختلف زندگی خانوادگی و اجتماعیی کوچکترین تنش ها در زندگی منجر به عواقبی ناگوار از جمله طلاق می شود !

پورتال روان پدیا علاوه بر نشر و ساماندهی مطالب در زمینه های مشاوره و روانشناسی، نسبت به معرفی مراکز مشاوره فعال در کشور اقدام می کند تا خانواده های ایرانی علاوه بر استفاده از مطالب موجود در سایت ، دسترسی راحت تری به مراکز مشاوره خانواده و ازدواج در سراسر کشور داشته باشند.
به زودی در این قسمت از پورتال روان پدیا سیستم رزرو آنلاین ویزیت مشاوران و روانشناسان امکان پذیر خواهد شد. در این سیستم شما می توانید از بین مراکز موجود و همچنین مشاوران و روان شناسان موجود، مرکز و مشاور مورد نظر را انتخاب و برای ساعتی مشخص رزرو نمایید.

 

 دستورالعمل دریافت مجوز مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و تحکیم خانواده
 

ورود به سامانه دریافت مجوز مراکز مشاوره از وزارت ورزش و جوانان

 

 

در صورتی که شما مشاور یا روانشناس هستید و یا مسول کلینیک و مرکز مشاوره ای هستید که اطلاعات شما در این سامانه ثبت نشده است با نشانی ایمیل info@ravanpedia.com تماس حاصل فرمایید.